Neplaťte příliš mnoho za

POJIŠTĚNÍ VAŠEHO
VOZIDLA

Nevíte, kam se obrátit, abyste si pojistili své vozidlo? Naše služba vám umožní jednoduše srovnat pojištění a ušetřit čas i peníze. Už neplaťte příliš mnoho za pojištění vašeho vozidla.

Jsme tu proto, abychom vám zprostředkovali tu nejvýhodnější možnost pojištění. Naše platforma vám umožní snadno porovnat různé nabídky a vybrat tu nejlepší pro vás.

Nemusíte se ztrácet ve složitých srovnávacích tabulkách a dlouhých formulářích. S naším uživatelsky přívětivým rozhraním vám stačí pár jednoduchých kliknutí, abyste získali přehled o různých pojišťovnách a jejich nabídkách.

Vyzkoušej náš srovnávač

Rádi bychom Vám nabídli naše služby v oblasti povinného a havarijního pojištění. Můžeme ušetřit na pojistném nejen díky našim výhodným podmínkám u pojišťoven. 

Chci řešit
s poradcem

Rádi bychom Vám nabídli naše služby v oblasti povinného a havarijního pojištění. Můžeme ušetřit na pojistném nejen díky našim výhodným podmínkám u pojišťoven. 

Díky naší spolupráci s renomovanými pojišťovnami můžeme nabídnout výhodné ceny a atraktivní podmínky. Už nebudete přeplácet za své pojištění, protože Vám umožníme najít optimální kombinaci kvality a ceny.

Přestaňte mrhat svým časem a penězi. Srovnejte si pojištění s námi a získejte řadu výhod mimo jiné např.: pomoc s likvidací pojistných událostí nebo v případě dopravní nehody, např. přes službu Garance EUCS.

Přestaňte přeplácet za pojištění svého vozidla. S námi získáte nejlepší nabídku, která vám ušetří čas i peníze.

Koupil jsme

nový vůz

Pro vozidla mladší než tři roky je důležité zvážit připojištění GAP, které vám zajistí, ktrytí na novou cenu. Srovnávač nedokáže doporučit ani porovnat rozšířené asistenční služby na základě skutečného užívání vašeho vozidla.

Blíží se

výročí smlouvy

Rádi bychom Vám nabídli naše služby v oblasti povinného a havarijního pojištění. Můžeme ušetřit na pojistném nejen díky našim výhodným podmínkám u pojišťoven. Nespoléháme se na pouhé srovnávače, ale smlouvu nastavíme podle vaší stávající situace.

Mám

starší vůz

Pro vozidlo starší tří let nepotřebujete již havarijní pojištění, ale navrhneme vám připojištění ostatních rizik v rámci povinného ručení (střet se zvěří, krádež nebo živelné pohromy), což vychází levněji.

10 tipů na co si dát pozorpři sjednání povinného ručení

Sjednejte si pojištění u renomované pojišťovny

Vyberte si společnost s dobrou pověstí a solidním zázemím na trhu. Důvěryhodná pojišťovna zajistí rychlé a spravedlivé vyřízení případných pojistných událostí.

Porovnejte nabídky

Srovnávejte nabídky různých pojišťoven, abyste získali nejlepší možnou cenu a vhodné pojištění pro váš konkrétní případ.

Zvažte výši pojistného plnění

Přemýšlejte nad výší pojistného plnění, kterou chcete mít k dispozici v případě pojistné události. Vyšší plnění může poskytnout větší ochranu, ale také bude mít vliv na výši pojistného.

Věnujte pozornost podmínkám pojistky

Přečtěte si pečlivě podmínky pojistné smlouvy, abyste se ujistili, že jsou pro vás akceptovatelné. Zkuste si všímat výluk a omezení, které by mohly mít vliv na výplatu pojistného plnění.

Zjistěte si informace o bonus-malusu

Zjistěte si, jak funguje systém bonus-malusu a jaký má vliv na výši pojistného. Bonus-malusová třída se může změnit v závislosti na vaší historii nehod nebo bezúhonnosti. Pokud jste řidič s dobrou historií, můžete získat slevu na pojistném.

Zkontrolujte, zda máte doplňkové pojištění

Povinné ručení kryje pouze škody způsobené třetím osobám. Doporučuje se zvážit další doplňkové pojištění, jako je havarijní pojištění, které pokrývá škody na vašem vozidle.

Informujte pojišťovnu o změnách

Pokud dojde k jakýmkoli změnám, které by mohly ovlivnit vaše pojištění, například změna adresy nebo změna řidiče, informujte o tom svou pojišťovnu. Neopomenutí těchto informací by mohlo mít dopad na platnost a účinnost pojištění.

Buďte obezřetní při udělování plnění

V případě pojistné události buďte obezřetní při udělování plnění. Zaznamenejte veškeré relevantní informace, jako jsou údaje o druhé straně, svědci a podrobnosti o nehodě. Předejte tyto informace své pojišťovně co nejdříve.

Konzultujte s odborníky

Pokud máte jakékoli pochybnosti nebo otázky ohledně povinného pojištění vozidla, konzultujte s odborníky. Můžete se obrátit na pojišťovnu, finančního poradce nebo právníka, kteří vám mohou poskytnout užitečné rady a vysvětlit vám veškeré podrobnosti.

Poraďte se s námi

Můžeme Vám ušetřit na pojistném nejen díky našim výhodným podmínkám u pojišťoven ale naše služby zahrnují i pomoc s likvidací pojistných událostí nebo v případě dopravní nehody, např. přes službu Garance EUCS. Navíc kombinujeme všechny dostupné slevy: akční slevy, individuální slevy na pojišťovnách i náš speciální srovnávač.

S námi ušetříte

Náš přístup k nabídkám je založen na individuálním posouzení podle vašich specifikací tak, abychom Vám přinesli optimální řešení.

Přímo Vám na míru

Náš přístup k nabídkám je založen na individuálním posouzení podle vašich specifikací tak, abychom Vám přinesli optimální řešení.

Cenově nejlepší nabídky

Naším hlavním cílem je ušetřit Vám peníze. Naše služby Vám umožní porovnat různé nabídky a najít tu nejlepší pro vaši peněženku.

Postaráme se o Vás

Můžete se na nás kdykoliv obrátit s dotazy, ať už se týkají detailů vašeho stávajícího pojištění, pokrytí, platností nebo jakýchkoli dalších informací. Rádi vám poskytneme jasné a kompetentní odpovědi.

Na Vaší straně

Věříme, že důvěra je základem dlouhodobého vztahu se zákazníky. Proto vynakládáme veškeré úsilí a investujeme do bezpečnostních opatření, která zajišťují, že vaše osobní a citlivé informace jsou chráněny před neoprávněným přístupem.

Neváhejte nás kontaktovat

Společně projdeme Vaše smlouvy a posoudíme, zda odpovídají Vaší aktuální situaci a požadavkům.

Děkujeme za Váš zájem!

Stačí vyplnit pár údajů a my se Vám ozveme.

Děkujeme za Váš zájem!

Stačí vyplnit pár údajů a my se Vám ozveme.

Děkujeme za Váš zájem!

Stačí vyplnit pár údajů a my se Vám ozveme.

Děkujeme za Váš zájem!

Stačí vyplnit pár údajů a my se Vám ozveme.