Trefoil Consulting - produkty a partneři

Pojišťovnictví

16 partnerů v oblasti pojišťoven s více než 100 produkty nám dává obrovské možnosti řešení v oblasti životního, rizikového, úrazového i neživotního pojištění (pojištění domů, bytů, rekreačních objektů, domácností, bytových domů, aut, odpovědnosti občanské, zaměstnanecké i podnikatelské).

Úvěry, hypotéky

15 bank a 4 stavební spořitelny jsou dostatečným zdrojem pro řešení hypoték a úvěrů všech typů s možností využívání různých slevových kampaní jednotlivých bank. Díky tomu, že jsme pro mnohé banky VIP partnerem, jsme schopni pro naše klienty vyjednat i výhodnější individuální úrokové sazby, než by dostali jako řadoví klienti na regionální pobočce. Klient šetří čas, nemusí obíhat jednotlivé banky – tuto práci prostřednictvím analýzy úvěrových produktů uděláme za něj hned při první schůzce. Předáváním úvěrů přímo na schvalovacích centrálách bank jsme schopni podstatně zkrátit dobu celého vyřízení úvěru. Refinancování stávajících úvěrů jsme schopni vyřídit i do 48 hodin.

Klientům pomáháme i s čerpáním úvěru a mají samozřejmě zdarma i veškerý následný servis.

Úvěry v naší společnosti zpracovává skupina specialistů z oddělení, ve kterém působí pouze zkušení úvěroví poradci.

Investice

Díky úzké spolupráci s 9 investičními společnostmi jsme schopni klientům zprostředkovat krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé investice podle konkrétních představ, a to jak jednorázové, tak i na bázi pravidelných úložek do podílových fondů na peněžních i komoditních trzích.

Nadstandardní požadavky v oblasti investic lze naším prostřednictvím řešit i u J&T Bank.

Díky spolupráci se všemi penzijními fondy můžeme klientům pomoci a poradit i se vstupem do důchodové reformy. 

webdesign|kokesovo.cz