Služby Trefoil Consulting

Řešení pojistných událostí

Garance EUCS

Co v rámci služby můžete řešit?

V rámci Garance EUCS:

Garance EUCS v kostce

Když řešíte pojistnou událost, spoléháte na to, co vám pojišťovna zaplatí. My karty obracíme a říkáme pojišťovně, co vám má zaplatit. Na začátku je důsledná analýza vaší škody a vyčíslení nároků – často za pomoci našich specializovaných znalců. Podklady předáváme pojišťovně na základě advokátní plné moci jako hotovou věc. Pojišťovna vám zaplatí 100 % oprávněných nároků a často výrazně rychleji, než když řešíte škodu sami. Výsledek – vaše naprostá spokojenost s minimem starostí.

Za zvýhodněnou cenu sjednáte-li u nás!

199 Kč / měsíc

149 Kč / měsíc

Díky službě Garance EUCS získáte přístup nejen k advokátům, lékařům a soudním znalcům, ale také k nezávislým likvidátorům a pojistným specialistům, kteří Vám pomohou získat vaše nároky z pojištění v plné výši.

Příběh našeho klienta hovoří za vše...

Bojujte s naší společností za svá práva na spravedlivé odškodnění za psychickou újmu v souvislosti s dopravní nehodou. Pro pana Karla se nám podařilo získat odškodnění ve výši 524 046 Kč.

Dopravní nehody jsou velmi traumatickou situací pro všechny zúčastněné. Každý se s následky nehody vyrovnává po svém a potřebuje různě dlouhou dobu léčení. V tomto ohledu nezáleží na tom, jak vážná zranění jsou z pohledu medicíny. Kromě fyzických poranění se poškození musí často vyrovnávat také s psychickými následky nehod a je důležité jim v této situaci poskytnout potřebnou podporu a pomoc.

Pan Karel měl v loňském roce těžkou autonehodu. Po střetu s dalším vozidlem utrpěl mnohočetná zranění a byl převezen do nemocnice. Dlouhých 10 týdnů se léčil s poraněním hlavy, krční páteře a frakturou dolní končetiny. Dlouhodobě bojoval také s psychickými následky nehody. Před pár lety totiž utrpěl bolestivou ztrátu, když mu při podobné dopravní nehodě zemřela žena. Na radu svého finančního poradce nás požádal o zastoupení.

Kolegové domluvili s klientem osobní schůzku v místě jeho bydliště. Mohli mu tak v této situaci poskytnout potřebný komfort a podporu při přípravě dokumentace, ale také jej psychicky podpořit v náročné životní situaci. Pana Karla jsme zastupovali v jeho nárocích na odškodnění z povinného ručení, životního pojištění, ale také v trestním stíhání viníka autonehody. Viník své zavinění plně přiznal a projevil zájem se mimosoudně domluvit.

Pojišťovna nejdříve odmítala klientovi uhradit nároky za psychickou újmu, s čímž se náš tým odmítal smířit. Po podaném odvolání a dostatečné argumentaci, která byla podpořena také lékařskými zprávami, se nám podařilo pojišťovnu přesvědčit a nároky klientovi doplatila v plné výši. V rámci nároku za ztížení společenského uplatnění byla zohledněna i psychická újma spojená s autonehodou.Trestní stíhání viníka bylo podmínečně zastaveno a nám se podařilo pro klienta získat další odškodnění v podobě mimosoudního vyrovnání.

Získané nároky při zastoupení Poradnou poškozeného

Typ nároku
Částka
Ztížení společenského uplatnění
250 390 Kč
Ošetřovné (péče o poškozeného)
13 850 Kč
Cestovné
784 Kč
Bolestné
52 542 Kč
Ztráta na výdělku
54 680 Kč
Škoda na vozidle parkovné
1 800 Kč
Škoda na vozidle – totální škoda
34 700 Kč
Denní odškodné z životního pojištění
15 300 Kč
Trvalé následky z životního pojištění
40 000 Kč
Odškodnění od viníka nehody
60 000 Kč
Celkem
524 046 Kč

Máte zájem o podobné řešení?

Stačí vyplnit pár údajů a my se Vám ozveme!